O Nas

Centro-energy – kim jesteśmy?

Centro-energy to integrator systemów fotowoltaicznych. W ramach naszej działalności zajmujemy się projektowaniem, dystrybucją i instalacją elektrowni słonecznych.

Oferujemy kompleksową realizację inwestycji – od projektu koncepcyjnego, aż do uruchomienia instalacji fotowoltaicznej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku krajowym i zagranicznym nabyliśmy umiejętności, które pozwalają nam na realizację najbardziej wymagających przedsięwzięć w tym zakresie.

Głównym celem działalności naszej firmy jest maksymalne wykorzystanie energii słonecznej – dlatego też stosujemy najnowocześniejsze i najbardziej wydajne systemy fotowoltaiczne.

 

Zakres naszej działalności obejmuje:

  • projektowanie oraz budowę elektrowni słonecznych „pod klucz”;
  • przygotowanie dokumentacji i wszystkich formalności;
  • serwis i obsługę pogwarancyjną;
  •  dystrybucję (moduły fotowoltaiczne, inwertery itd.);
  •  ekspertyzy;
  •  specjalistyczne szkolenia prowadzone przez ekspertów.

 

Zespół specjalistów

Sukces i ciągły rozwój naszej firmy to zasługa wykwalifikowanego, zgranego zespołu. Projektowanie oraz instalowanie systemów fotowoltaicznych jest nie tylko naszą praca, ale również pasją.

Co więcej, współpracujemy z najlepszymi polskimi naukowcami, dzięki czemu posiadamy aktualną wiedzę na temat fotowoltaiki – pozwala nam to realizować najbardziej skomplikowane zlecenia i wdrażać wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Doświadczenie i wiedza

Nasza firma posiada autoryzację trzeciego co do wielkości producenta paneli słonecznych na świecie. Moduły fotowoltaiczne posiadają gwarancję wydajności na 25 lat, która została potwierdzona wieloma certyfikatami, takimi jak: TUV, UL, ISO, Intertek ETL, Golden Sun oraz tzw. Bankability. Imprezy branżowe, targi, konferencje.

Regularnie uczestniczymy w konferencjach branżowych, jak również w krajowych i międzynarodowych targach, co umożliwia nam poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń w zakresie instalacji fotowoltaicznych i elektrowni słonecznych.